Відомо, що далекий 1912 рік став роком зародження футболу на Виноградівщині. Тоді ж у селищі Королево створюється королівський спортивний клуб (КШК), у якому популярним стає футбол, гра в який заворожує та полонить королівських хлопців.
Селище Королево на початку 30-х років було досить помітним, як на той час, залізничним вузлом, і працівники залізниці створили свій СК – “Железнічар”, власними силами створили футбольне поле. Молодий колектив після спортивного королівського клубу (КШК) грав другу скрипку, а зі встановленням угорської влади на базі цих команд було створено команду “МАВ” (Королево), яка досить успішно виступала в першості Угорщини серед команд третьої ліги. Багатьом уболівальникам запам’ятались виступи королівських футболістів – Михайла Міговка, Йосипа Головача (у майбутньому – помічника єпископа Семедія), Карла Раца, Юлія Іванча (Юлій став священником, переїхав до Австрії, а пізніше в США), Юрія Пилипчука, Стефана Фанти, братів Бейли та Олександра Гочів, Іштвана Гулачі, Яноша Гомбоша та інших.
Після Другої світової війни королівська футбольна дружина отримала назву “Локомотив”. Особливо вдало “Локомотив” виступав у першості Львівської залізниці, фінальні ігри якої проводились у Львові. Десь на початку 50-х років в одній із першостей королівчани стали чемпіонами.
Цікавим є те, що в цих змаганнях футболісти Королева не мали єдиної форми одягу і, на знак подяки чемпіонам, начальник Львівської залізниці дав розпорядження придбати форму для них.
У ці ж роки команда постійно бере участь у першості області. Найкращиним гравцями були Юрій Пилипчук, Степан Попович, Василь Савка, юні на той час Йосиф Йокоб, Павло Міговк, Петро Іваніга, капітан команди – Михайло Міговк.