Вікторія Яким — творча особистість, яка сама, відчувши в собі творчі здібності, захотіла їх дарувати людям. Для неї творчість — це підсвідомий процес, істотним фактором якого слугує випадковість моменту. Втім, вона завжди говорить, що писати не так легко, як здається. Автор, на її думку, повинен глибокого усвідомлювати сутність життя, бачити і розуміти людей, їхні характери, збагнути зміст подій, які відбуваються у світі, і перспективи розвитку людського суспільства. Письменнику необхідно бути не тільки художником слова, але і мислителем у повному змісті цих слів. Творча уява — необхідний компонент розумової діяльності на всіх етапах творчості. Юна поетеса обожнює філософію, тому найбільше їй подобається писати філософську лірику. Ще з раннього дитинства любов до філософських творів виникла завдяки знайомству із творчістю Григорія Сковороди (мандрівного філософа). Вікторія про свою ранню творчість відгукується так: “Звісно, перші мої твори не мали філософського змісту. Вірш “Дід Мороз”, який я написала у 7 років, тоді здавався найкращим, що я колись могла б написати. Але згодом, читаючи твори Сковороди, я все більше закохувалася у філософію. Тому зараз філософські твори, різні художні засоби є провідним мотивом моєї поезії та прози“.

Вікторія і надалі щедро дарує людям свої твори, працює над удосконаленням здібностей, примножує свій творчий здобуток новими перлинами.

З березня 2019 року Вікторія є членкинею МАЛіЖ та призеркою XVI та XVII фестивалю юних талантів “Рекітське сузір’я” 2019 та 2020 років. Твори юної поетеси друкуються в журналах МАЛіЖ “Сузір’я-фест” та “Країна талантів”. Крім поетичних творів, Вікторія пробує себе в прозі, займається художньою фотографією, грає на фортепіано та гітарі й обожнює танці, особливо бальні.

Світлана Палько

Вікторія Яким
Вікторія Яким

Поетичні твори Вікторії Яким

Прозові твори Вікторії Яким