У Виноградівській районній бібліотеці для дітей стартувала творча виставка Євгенії Буй

У Виноградівській районній бібліотеці для дітей розпочалася творча виставка “Сім чарівних фарб від Євгеніїї Буй”.

У листопаді відзначають Всесвітній день дитини, і цьому дню районна бібліотека приурочила першу персональну творчу виставку чарівної й талановитої дівчинки – Євгенії Буй, учениці 5 класу Виноградівської дитячої школи мистецтв ім.Б.Бартока й 10 класу Королівської ЗОШ №2.

Як зазначають у бібліотеці, на презентацію запросили людей, які добре знаються на мистецтві, самі є творцями прекрасного, –  художників Федора Сільваші, Олександра Маринича, Валентину Костьо, майстриню Оніку Ковач, журналіста Василя Горвата.

Наставниця й учениця: Діана Добош і Євгенія Буй
Наставниця й учениця: Діана Добош-Брода і Євгенія Буй
Вчителька й наставниця Євгенії – художниця Діана Добош-Брода.

“Я щиро вітаю Євгенію та хочу подякувати організаторам виставки за надану чудову можливість проявити творчий потенціал. Нехай ця виставка стане стартом у велике майбутнє”, – зауважила художниця Діана Добош-Брода на своїй сторінці у Фейсбуку.

Відкриття виставки

Відкриття виставки

“Виноградівська РДБ завжди відкрита для юних талантів, не один рік ми працюємо над створенням умов для виявлення, розвитку, підтримки та популяризації дитячої творчості”, – зазначають на фейсбук-сторінці книгозбірні, яка стала культурним осередком району.

Перегляд робіт Євгенії Буй

“Хто живе мистецтвом, для того немає якихось перешкод, нема того, що може його зупинити, адже прекрасне навколо нас, і якщо його не малювати, а лише споглядати, то це вже є мистецтво… Я з цих картин зрозуміла, що навчитися розуміти мистецтво так само потрібно, як і навчитися малювати, навчитися творити…”, – зауважила Валентина Костьо.

Виступає Василь Горват
Виступає Василь Горват
Вітає Йолана Любка
Вітає Йолана Любка

Буй Євгенія
Євгенія Буй

За матеріалами Виноградівської районної бібліотеки для дітей, фото Тетяни Калинич
Освітній портал Закарпаття

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі